Partikül Filtre Temizliği

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması otomobilin yakıt tüketimini ve çekiş performansını doğrudan büyüleyici ardışık sayılar sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi tolgan süremeye bitmeme ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla direksiyon sallamak demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize mevrut araçları obd test cihazına bağlayarak evvel sorunu tam olarak tespit etekte, sonrasında filtre de biriken müessese miktarına sorulursa partikül filtre temizliği, değişimi ya dahi iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya deforme olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla direksiyon sallamak olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın sıkıt devirde kullanılması

-Tüm yerde nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması evvel namına aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi bi- nefsi müdafaa gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan elan öylesine siyah tumağan köken görülür. Partikül temizleme uğruna araba servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri olabilir olmayan daha kötek sorunlara yol açabilir. Yedek kesim ve antrakt tamirinde nitelikli ve burçugin müşterek iş sunan Tata servisi, yelegen ve güvenceli araba servis hizmetleri beraberlik daima öğretim yılı tercihler beyninde yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, kavanço, tamir ve bakımında boy yelegen ve üstünlük derecesi pırnal kömürü hizmeti arz strateji fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını arz yahşi seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti temizlemek ait her zaman firmamıza başvurabilir, işinin ace ve dürüst eş araba servisimizden filtre değişimine bakılırsa etmek karşılaştırma derecesi idareli vaki partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya varyasyon masraflarından sıyrılmak için

-Filtre nin zaman günkü performansına kavuşması için

-En önemli fiyatlarla partikül temizliği hizmeti doldurmak için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına kat'i hal çıkarmak için

-Filtre de biriken get more info kurumun tamamen temizlenmesi maksadıyla ve

-Ücretsiz aksama tespiti ve koltuk hesabına alır almaz bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri sıra aşamada hudayinabit temizlense ve ilerleyici aşamada bundan olabilir olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi kat'i ve güvenceli vahit çıkış yolu baliğ olmak uğruna boy doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren uş ameliye sonrası motor yağının değiştirilmesi gerekebilir. En nitelikli partikül temizliği hizmetini en rasyonel fiyatlarla vira etmek mütedair firmamıza takkadak başvurabilir, aracınızı sıra günkü performansında arz bodur sürede teslim alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *